Specialist in juridische uitgaven

Uitgeverij Paris bv is een uitgeverij die zich specialiseert in informatie en dienstverlening voor de juridische professional. Door de kleinschaligheid is er sprake van een grotere betrokkenheid bij auteur, klant en uitgave. Service aan klant en auteur staat centraal bij de dienstverlening.

 

Momenteel bestaat het fonds uit 14 tijdschriften en diverse boeken. Alle uitgaven onderscheiden zich door zeer betrokken redacties en een focus op een specifiek segment van de markt waardoor de kwaliteit buiten kijf staat. De uitgeverij zit midden in een netwerk van kwalitatief hoogwaardige ondernemingen en is in staat diverse (uitgeef)projecten te realiseren die nauw aansluiten bij de wensen van de klant.

 

Het team van Uitgeverij Paris bestaat uit:

 

mr. drs. Antoine Paris

directeur-uitgever

a.paris@uitgeverijparis.nl

 

mr. Judith Budde

uitgever

j.budde@uitgeverijparis.nl

 

Sanne Huijboom

officemanager

s.huijboom@uitgeverijparis.nl

 

Tiny Boudewijns

bureauredacteur

t.boudewijns@uitgeverijparis.nl

 

Annemieke van Garling

bureauredacteur

a.vangarling@uitgeverijparis.nl

 

Janny Bloemsma

bureauredacteur

j.bloemsma@uitgeverijparis.nl

 

Nina Olfers

bureauredacteur

n.olfers@uitgeverijparis.nl

NIEUWSBRIEF

Schrijf u in voor onze nieuwsbrief

Aanmelden
Contact

Uitgeverij Paris bv

Postbus 4083, 7200 BB Zutphen

Waterstraat 5, 7201 HM Zutphen

 

E-mail info@uitgeverijparis.nl

Telefoon 0575-514299

Fax 0575-514509

KvK 08101480

Contactpagina